Načítám ....
  • Slide 1

    Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY PLATNÉ OD 1. 1 . 2015

Mouseoleum s.r.o.
IČ : 25325001
Sokolská 5483 Zlín, 76001

Ceny:

Všechny ceny za zboží uvedené na stránkách www.bazenovyrobot.cz jsou maloobchodní, včetně DPH. Všechny ceny jsou uváděny s recyklačním poplatkem,který činí 10,- Kč včetně DPH.


Daň z přidané hodnoty:

V cenách zboží je započítáno DPH ve výši 21%. Společnost MOUSE OLEUM s.r.o. je plátcem DPH.


Placení zboží a cena za dopravu:

Zboží prioritně zasíláme přepravní službou , která zboží doručí do 24 h po expedici.  Platba za zboží bude provedena v hotovosti při jeho převzetí od dopravce.
Dále je zboží možno platit bankovním převodem. Při platbě bankovním převodem Vám zboží bude zasláno při doručení finanční hotovosti na náš účet.
Po dohodě přiveze zboží naše společnost.
„Podle zákona o evidenci tržeb EET je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ Číslo provozovny 23.


Dodací lhůta:

Termín dodání zboží obvykle do 24h. Přijaté objednávky do 9:00, expedujeme tentýž den. Přijaté objednávky po 9:00 expedujeme následující pracovní den.


Výhrada vlastnictví:

Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem společnosti MOUSE OLEUM s.r.o.


Záruční doba:

Záruční doba na bazénové vysavače je 24 měsíců a začíná běžet dnem převzetí zboží. Záruka se vztahuje na zjevné výrobní vady a nefunkční součásti. Záruka se nevztahuje na vady a poškození způsobené nevhodným používáním, přetěžováním přístroje, na rozbití nebo narušení přístroje nevhodnou a neopatrnou manipulací nebo použitím nepřiměřené síly a na opotřebení přístroje běžným používáním a čištěním. Na originální příslušenství, neboli spotřební zboží k těmto výrobkům je z důvodu kratší životnosti poskytována záruční doba 6 měsíců od zakoupení výrobku (dle par.616 zákona č. 40/64 Sb.). Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci (nebo jejich dílů) způsobené používáním a poškození způsobeným nevhodným zacházením.


Výrobky:

Zboží splňuje veškeré technické normy pro prodej na území EU, které zajišťuje výrobce zboží včetně CE. Vše je označeno na originálním balení. Zboží je dodáváno s českým návodem.

Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodaná věc je při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad.

Prodávaná věc má jakost a užitné vlastnosti smlouvou požadované, prodávajícím, výrobcem nebo jeho zástupcem popisované, nebo na základě jimi prováděné reklamy očekávané, popřípadě jakost a užitné vlastnosti pro věc takového druhu obvyklé, že odpovídá požadavkům právních předpisů, je v tomu odpovídajícím množství, míře a hmotnosti a odpovídá účelu, který prodávající pro použití věci uvádí nebo pro který se věc obvykle užívá.

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídající kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnnou věci, nebo její opravou, není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže jinak.


Recyklační poplatek:

V rámci novelizace zákona musí dovozce, výrobce nebo prodejce vybírat tzv. recyklační příspěvek vybíraný na historická elektro-zařízení. Tato částka je určená k financování zpětného odběru, zpracování, využití a odstranění použitého elektro-zařízení pocházejícího z domácnosti, které bylo uvedeno na trh od 13.8.2005. Je tedy určen i zpětný odběr a další nakládání s použitým elektro-zařízením uvedeným na trh dnes již neexistujícími výrobci, dovozci, prodejci, atd. Výše příspěvku na bazénové vysavače a jiné činí 10,- Kč včetně DPH.


Vrácení zboží:

Spotřebitel má právo podle par.52 odstavce 7 novely Občanského zákoníku č. 367/2000 Sb, odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží bez udání důvodu. Toto vrácení je podmíněno nákupem fyzickou osobou (ne na IČO). Před odesláním nebo doručením na naší adresu MOUSE OLEUM s.r.o., Sokolská 613, 760 01 ZLÍN je třeba písemnou formou (e-mailem či poštou) zaslat formální odstoupení od kupní smlouvy. Pokud se tak spotřebitel rozhodne, musí být zboží vráceno nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, pokud to spotřebiteli umožní tak v originálním balení. Výrobek může spotřebitel zaslat i v jiném obalu, který bude výrobek dostatečně chránit. Pokud takto nebude, má dodavatel právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží dle par.52 odstavce 10 novely Občanského zákoníku č. 367/2000 Sb. Zboží je třeba zaslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Neručíme za jeho případnou ztrátu nebo poškození na cestě k nám. Prosíme také o uvedení případného důvodu, proč zboží spotřebitel vrací. Po obdržení vráceného zboží budou peníze za zboží, zaslány na adresu spotřebitele (kupujícího) nebo převodem na účet spotřebitelem (kupujícího) a to nejpozději do 30 pracovních dnů od odstoupení. Peníze jsou vráceny jak za zboží, tak za zaplacené poštovné, které klient při převzetí zásilky zaplatil.


Ochrana osobních dat:

Společnost MOUSE OLEUM s.r.o. se zavazuje , že údaje, jež byly od zákazníka získány nebudou poskytnuty třetím stranám. Data budou chráněna v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb., ochraně osobních údajů. Vaše osobní data považujeme za důvěrná, proto vyžadujeme pouze ty údaje, které jsou bezpodmínečně nutné k vyřízení objednávky zboží. Abychom mohli zboží dopravit na určené místo a správnému zákazníkovi, potřebujeme alespoň základní identifikační údaje.

Registrujete-li se nebo pokud vyplňujete jakékoliv formuláře na stánkách www.bazenovyrobot.cz, přečetli jste si tyto řádky a prohlašujete, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů a jejich uložení do interní databáze společnosti MOUSE OLEUM s.r.o.

 
Způsob vyřízení reklamace:

Pro bazénové vysavače Vám na naší call lince 725 35 35 35 nebo emailu mouseo@centrum.cz rádi sdělíme příslušné servisní středisko.

Druhou možností je poslat reklamované zboží  na adresu naši firmy MOUSE OLEUM s.r.o., Sokolská 613, 760 01 ZLÍN spolu s popisem závady, kopií faktury a záručním listem. Dodavatel posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení kontaktuje zákazníka.

Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů dle zákona č. 634/1992 Sb.

Doprava a platby

MOŽNOSTI DOPRAVY:

  1. Přepravní službou
  2. Zástupcem společnosti Mouse Oleum,s.r.o.

 
MOŽNOSTI PLATEB:

  1. Na dobírku
  2. Bankovním převodem
  3. V hotovosti v případě dopravy zástupcem společnosti Mouse Oleum,s.r.o.
Mouse Oleum, s.r.o.
Sokolská 5483, 760 01 Zlín
IČ: 25325001
DIČ: CZ25325001
Jsme plátci DPH
Dotazy a reklamace:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Objednávky, změny v objednávce:
Mob1: +420 725 35 35 35
Mob2: +420 602 73 80 69
Pondělí - Pátek
08:00 - 17:00
Víkendy a svátky
po dohodě kdykoliv

Napište nám

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.